Predator 74

Úžasný styl, pozoruhodná síla a inovativní využití světla a prostoru, to vše odkrývá nový Predator 74. Tento nejnovější Sunseeker může vyhovět všem vašim životním potřebám. Lázeňské odpoledne plné slunce na prostorných venkovních palubách nebo vyjížďka s rychlostí až 40 uzlů po modré vodě. Nový Predator 74 byl postaven bez kompromisů. Snad nejvíce dechberoucí je exteriér, s elegantními, přesto nadrozměrnými bezkřídlými okny.

Poskytuje nepřetržitý výhled na vaše okolí a nechává přirozené světlo zcela zaplavovat interiér. Kromě toho najdete mistrovsky zkonstruovaný mechanismus dveří, který se normálně otevírá, nebo se úplně spustí - to vše jednoduchým pohybem vypínače. Vnitřní prostorný salónek je dokonalým místem pro zábavu. Za zmínku stojí i mimořádná panoramatická skleněná posuvná střecha. Každá kabina je vybavena nejmodernějšími přístroji a pozornost věnovaná detailům je bezchybná.

Díky svému ikonickému stylu a nezaměnitelnému designu poznáte Sunseeker na první pohled. Chcete-li být blíže exteriérům a venkovním prostorům, klikněte na níže zobrazené obrázky.

Proslulý styl, zpracování a pozornost k detailu, každý pokoj na palubě Predatoru 74 je stejně působivý jako každý jiný. Chcete-li být blíže všem úpravám a vybavením, klikněte níže na zobrazené obrázky.

Styl, řemeslné zpracování a důraz na detail

  • Interiér
  • Exteriér

Modelová řada PREDATOR

Predator 57

Predator 57

Predator 50

Predator 50

Predator 74

Predator 74

Modelové řady

YACHT

YACHT

SPORT YACHT

SPORT YACHT

PREDATOR

PREDATOR

MANHATTAN

MANHATTAN

HAWK

HAWK