Pro lepší zážitek zapněte ve Vašem prohlížeči JavaScript.

116 Yacht

Vítejte v budoucnosti superyachet. Nejmodernější 116 Yacht je postavena na osvědčené platformě jejího velmi populárního předchůdce, 115 Sport Yacht, ale v míře propracovanosti postoupila na další úroveň. Přidáním ve vynikajícím výkonu a možnost individuálního Sunseeker servisu - což znamená, každý prvek na 116 Yacht designu a uspořádání, od konfigurace pokoje pro hosty až po vířivku, lze nyní individuálně přizpůsobit potřebám zákazníka - což vytváří maximální luxus jachty pro zábavu ve velkém stylu.

Kontaktujte nás

Interiér

Interiér Proslulý styl, zpracování a pozornost k detailu, každý pokoj na palubě 116 Yacht je stejně působivý jako každý jiný. Chcete-li být blíže všem úpravám a vybavením, klikněte níže na zobrazené obrázky.

Exteriér

Exteriér Díky svému ikonickému stylu a nezaměnitelnému designu poznáte Sunseeker na první pohled. Chcete-li být blíže exteriérům a venkovním prostorům, klikněte na níže zobrazené obrázky.

Ke stažení

Pokud budete potřebovat další informace, jako jsou layouty či individuální specifikace lodí, můžete si je stáhnout ve formátu PDF pomocí následujících ikon.